Minulý týden se účastníci Slow a Release ringu pro Windows 10 Mobile dočkali nového sestavení s číselným označením 10586.122, který tak dohnal svůj desktopový protějšek se stejným označením. Tento build přinesl poměrně velké množství změn a vylepšení, o kterých si můžete přečíst v jednom z našich článků. Vzhledem k tomu, že ale Microsoft nyní vydává buildy mnohem rychleji, než jsme byli doposud zvyklí, v interním ringu se již testuje nový kumulativní update 10586.164.

Na rozdíl od verze .122 to u buildu .164 nevypadá na velké změny. Je tedy pravděpodobné, že nové sestavení se bude nadále snažit spíše o snadnější přechod z Windows Phone 8.1 na Windows 10 Mobile. K oficiálnímu vydání Windows 10 Mobile by totiž mohlo dojít již v průběhu března.

Jedním z možných dat vydání sice měl být podle mexické pobočky Microsoftu již 29. únor, toto datum se ale nepotvrdilo. Podle kolegů z Winbeta je pravděpodobnějším termínem měsíc březen. Všichni ale víme, jak to s těmito ”zaručenými” informacemi je, a tak to opět berme s rezervou.

Pokud tedy vše půjde dobře, kumulativní update 10586.164 by se měl dostat mezi Insidery z Release ringu velice brzy. Dost pravděpodobně ještě tento týden. Již od minulého týdne sice koluje v interních kruzích Microsoftu, zatím však pouze ve Windows Servicing ringu, ze kterého se dostal k testování v širších interních kruzích Microsoftu až v posledních hodinách.

Pro zvědavce tu máme dokonce i konkrétní označení, podle kterého poznají, že se jedná opravdu o instalaci nejnovějšího buildu: 10586.164.th2_release.160229-1806.

Stále se ještě u testovacích verzí Windows 10 Mobile setkáváte se závažnými problémy, nebo si myslíte, že je již na čase vypustit systém i pro starší Lumie?

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

1 Komentář Zapnuto "Windows 10 Mobile build 10586.164 nyní v interním testování"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
Kaizr
Host

Podle mého už to můžou normálně vypustit 🙂

wpDiscuz