Tento článek by mohl zajímat především uživatele fitness náramku od společnosti Xiaomi. Zájemce tato zpráva zajisté potěší a může je dokonce přesvědčit ke koupi náramku, protože nyní je náramek ještě lépe použitelný na telefonech s operačním systémem Windows Phone či Windows 10 Mobile.

O této aplikaci, která nese název Bind Mi Band, jsme vás informovali v podrobné recenzi zhruba před dvěma měsíci. Pokud tedy uvažujete o náramku, doporučujeme vám právě tuto aplikaci. Podle nás je nejlepší pro propojení náramku Xiaomi Mi Band s telefony Lumia.

Aktualizace firmwaru

V poslední aktualizaci nám vývojář přinesl dlouho slibovanou funkci.

Všichni uživatelé náramků s námi budou souhlasit a potvrdí nám, že aktualizace přes oficiální aplikaci byly občas na obtíž a někdy ani nefungovaly. Nyní si však i my v redakci oddychneme.

Aktualizace přinesla do aplikace tlačítko „upgrade“. Pokud se tedy objeví nová aktualizace, mělo by se objevit právě toto tlačítko.

Kde ho najít

Pro zjištění, zda má náramek aktuální firmware, je nutné jít do aplikace → vysunout menu zespodu obrazovky (tři tečky v pravém dolním rohu) → kliknout na Device (zařízení), kde jsou zobrazeny informace o náramku → druhá položka od shora v této záložce je „Firmware version“, kde by se, pokud nemáte aktuální firmware, mělo objevit tlačítko upgrade.

Jak zjistit, zda je dostupná aktualizace

Jak zjistit, zda je dostupná aktualizace

Průběh aktualizačním procesem

Průběh aktualizačního procesu

Náramek

V redakci jsme vás informovali o tom, že jsme počátkem ledna zakoupili náramky Mi Band a Mi Band 1S. Právě pro vás jsme otestovali obě zařízení a můžeme již říci, že jsme oba náramky nedávno poprvé od koupi nabili. Jak dlouho nám vydržely nabité? Jaké jsou naše zkušenosti? Na to, a ještě více, se můžete těšit v připravované recenzi.

Závěr

Nám se aplikace velice líbí. Vývojář plní všechny své sliby a my rozhodně každou novou funkci vítáme. Možná bychom se do budoucna mohli dočkat také podpory notifikací, ale to je pouze spekulace a naše přání.

Zaujala vás tato funkce či vás dokonce přesvědčila ke koupi náramku?

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech

Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

1 Komentář Zapnuto "Aplikace Bind Mi Band – aktualizujte náramek na platformě Windows"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
David
Host

Stále čekám až pči volání bude vrnět.Dokud nebudou notifikace,tak si myslím že náramek je trochu zbytečný.

wpDiscuz