Ačkoliv Microsoft stále nevydal žádné oficiální datum pro update z Windows Phone 8.1 na Windows 10 Mobile, neustále se k nám dostávají nejrůznější zvěsti o tom, kdy by k updatu mohlo dojít. Ať jsou to zahraniční weby, které pravděpodobně čerpají informace z vnitřních zdrojů přímo v Microsoftu, nebo operátoři, kteří nedokáží udržet žádné tajemství a snaží se k sobě přitáhnout více pozornosti.

Máme tu tedy další možné datum vydání, kterým má být podle italského Vodafonu, příští týden. Počínaje 7. březnem by se tedy některé starší Lumie mohly konečně dočkat updatu. Samozřejmě musíme tuto zprávu brát s rezervou a příliš se na tento termín neupínat. Jak jsme již napsali, právě takovéto úniky mohou způsobit velké zklamání, když se update neuskuteční.

K této informaci byl vydán i seznam telefonů pro možný update, ve kterém se nachází Lumia 535, 635, 735, 830, 930 a 1520. Zde je to poněkud zvláštní, neboť prvotní informace o vydání Winows 10 Mobile ve třech vlnách tvrdila, že modely 535, 635, 735 přijdou až ve třetí vlně. Naopak 830, 930 a 1520 by v první vlně skutečně být měly.

Jsme si moc dobře vědomi toho, co způsobují takovéto domnělé zprávy. Pokud je však na zprávě alespoň trochu pravdy, byla by chyba vám tuto informaci nepřinést. Doufáme tedy, že chápete náš postoj. Nepřinášíme žádné zavádějící informace, nýbrž pouze možný datum. Zda se stane skutečností, se dozvíme již příští týden.

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

1 Komentář Zapnuto "Další z operátorů se prořekl o OTA updatu pro starší Lumie"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
Krupe
Host

Mám 1520 od italského Vodafonu, tak uvidíme 😉

wpDiscuz