Poté, co se aplikace Slack pro Windows Phone dočkala 26. února poměrně velkého updatu, následuje další, menší, který povyšuje verzi na build 301. Tato verze se opět soustředí na opravy některých chyb z přechozích verzí. Pokud by vás zajímal konkrétní seznam oprav, naleznete ho na této stránce.

Vzhledem k malému odstupu poměrně velkého updatu z 26. února a tohoto menšího updatu, je zřejmé, že tvůrci aplikace berou svou práci opravdu vážně a soustředí se i na maličkosti. Z jejich aktivity by si některé větší společnosti jistě mohli vzít příklad. Pokud aplikaci používáte, a rádi byste se aktivně podíleli na opravě chyb a pomohli tak tvůrcům, stačí využít tlačítka Send feedback v nastavení aplikace.

Rok 2016 ve znamení videochatu a hovorů

Abychom se ale vrátili k přechozí myšlence o pracovitosti týmu Slack. Od tvůrců se totiž objevila velice zajímavá zpráva o tom, co plánují pro rok 2016. Slack se totiž chystá do teritoria aplikace Skype od Microsoftu, a také aplikace Hangouts od Googlu.

Zde je krátká zpráva o plánech aplikace Slack od kolegů z TechCrunch:

Nejdříve přijdou na řadu hlasové hovory na desktopu, a pak se bude firma soustředit, aby tato funkce běžela i na dalších zařízeních a aplikacích. Video přijde na řadu až později. Underwood také dodala, že hovory již vlastně uskutečnit jdou, díky integraci Skypu do Slacku. Ale co se týká vlastní funkce, příklad použití bude následující: Když si s někým na Slacku píši, a chceme přepnout a krátce si popovídat, tento problém bude funkce řešit.

Slack prý dále plánuje WYSIWYG (what-you-see-is-what-you-get / co-vidíš-to-dostaneš) editor, který umožní bohaté možnosti formátování textu, lepší systém vyhledávání a mnoho dalšího.

A jelikož i my Slack využíváme, zajímalo by nás, zda jste na tom stejně i vy. Používáte tento komunikátor? Byli byste případně ochotni přejít z aplikace Skype nebo Hangouts? Podělte se s námi o váš názor.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

Zdroj (1)(2)

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz