Představení zajímavého smartphonu s názvem Jade Primo od společnosti Acer proběhlo teprve koncem loňského roku, a již tu máme první spekulace o jeho menším sourozenci. Acer Jade Primo s operačním systémem Windows 10 Mobile prozatím na globálním trhu neseženete, v některých evropských zemích si ho ale již můžete předobjednat.

Zatímco high-endově vybavený Jade Primo cílí na náročnější uživatele, jeho mladší (a menší) sourozenec bude směřovat spíše do střední třídy mobilních telefonů. Překvapením tedy možná bude informace, že by i tento levnější model měl podporovat funkci Continuum. S největší pravděpodobností tedy bude poháněn procesorem střední třídy – Snapdragonem 617, který tuto funkci také zvládá.

I s tímto modelem tedy budete moci po připojení klávesnice, myši a monitoru pracovat téměř jako na stolním počítači. Vzhledem k tomu, že se bude jednat pouze o zmenšenou a trochu méně hardwarově vybavenou verzi původního telefonu, po vizuální stránce by mohl být velice podobný. A kolik že bude stát? Na základě spekulací by se měla cena pohybovat zhruba okolo 300 eur (cca 8 100 Kč), což se zdá být za střední třídu vcelku přijatelné. Zde samozřejmě záleží na názoru jednotlivce.

Acer tedy očividně zacítil možnost vytvořit další zařízení s Windows 10 Mobile, které bude schopné funkce Continuum, a přitom jeho cena nepřekročí deset tisíc. Zdá se, že tento přístup by některé zákazníky přesvědčit mohl, zvláště pak ty, kteří váhají kvůli ceně.

Velké množství z vás se v komentářích vyjádřilo, že společnosti Acer v oblasti mobilních telefonů (nebo celkově v oblasti elektroniky) příliš nedůvěřuje. Napište nám, proč tomu tak je. Máte nějaké špatné zkušenosti?

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz