Společnost Acer vytvořila nové promo video pro svůj mobilní telefon Liquid Jade Primo, ve kterém staví přístroj na post nové evoluční větve chytrých zařízení. Jade Primo totiž disponuje operačním systémem Windows 10 Mobile, a díky procesoru Snapdragon 808 je také schopen funkce Continuum. Je tak příkladem zařízení, které dokáže téměř nahradit osobní počítač (tedy alespoň na některé úkony). Přitom je tak malý, že se vejde do kapsy.

V novém videu tak můžete vidět vývoj počítačů, od obrovských “skříňových”, až po osobní počítače a notebooky, které se dnes již snaží vytlačit tablety a smartphony. Díky zmíněné funkci Continuum a možnosti připojit k Aceru myš, klávesnici a monitor, je tento mobilní telefon zajímavou možností, jak mít počítač v kapse. Ačkoliv dnes ještě není Continuum zralé na to, aby nabídlo stejný zážitek jako osobní počítač či notebook, je pravděpodobné, že v budoucnu tomu tak bude. Vývoj k tomuto bodu jistě směřuje, a jsme snad již velice blízko.

Během konference MWC v Barceloně bylo možné vidět i tzv. Acer Liquid Jade Primo bundle (balíček), ve kterém se kromě samotného telefonu nachází i myš, klávesnice, monitor a dock pro funkci Continuum. To vše by mělo stát zhruba 800 euro, což je v přepočtu asi 21 600 Kč. Bundle sice pravděpodobně nebude cílit na běžné zákazníky, i tak je to ale zajímavá možnost.

jade-primo-premium-pack

Uvažovali byste o novém Aceru, za předpokladu, že by se tento balíček dostal i k nám za podobnou cenu?

Zdroj (1)(2)

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz