Pokud jste na své Lumii 950 nebo 950 XL přihlášeni do Production ringu programu Insider, je možné, že vaše zařízení obdrží v nejbližší době update firmwaru. Microsoft totiž ohlásil, že update 1078.38.16025 bude brzy dostupný pro některé trhy.

Tento update firmwaru by měl přinést zvýšení spolehlivosti GPS, vylepšení audio kvality hovorů a také vylepšení stability těchto zařízení.

Vyjádření Microsoftu:

Pro obdržení toho updatu ještě dnes, musí Insideři přejít do Production ringu a zkontrolovat aktualizace. Insideři, kteří nepřejdou do Production ringu, obdrží tento update začátkem března, až synchronizujeme vydávání v Insider ringu a současné větve.

Na naší redakční Lumii 950, která je v Production ringu přihlášená, se prozatím nic neukázalo. Je tedy možné, že česká distribuce přijde na řadu později. Délka zpoždění ale není známa. Každopádně nejzazší termín by měl být začátkem března. Alespoň v to tedy doufáme.

Jak bylo zmíněno výše, v citaci od zástupce Microsoftu, společnost se chystá učinit začátkem března několik úprav, díky kterým, doufejme, nebudou muset Insideři měnit ringy jen proto, aby dostali nejnovější update firmwaru.

Zde je krátký souhrn toho, co se bude dít:

  • Když bude dostupný nový firmware, objeví se na vašem zařízení automaticky.
  • Insideři již nebudou muset přecházet do Production ringu, aby obdrželi nejnovější update.
  • Tento nový styl vydávání updatů bude dokončen začátkem března.
  • Po této změně obdrží nový firmware ve stejnou dobu jak Insideři, tak i běžní uživatelé, pouze v závislosti na daném modelu nebo variantě zařízení.

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz