Před několika málo okamžiky vypustil Microsoft nové buildy Windows 10 jak pro PC, tak pro mobily. Ty jsou dostupné pro účastníky Fast Ringu programu Insider, a to ve verzích 14267.1004 (mobilní) a 14271 (desktop).

Gabriel Aul podotkl:

Toto je poprvé, kdy vydáváme buildy pro PC a mobily v ten samý den. Build 14271 pro PC přináší spoustu vylepšení a oprav chyb, o kterých víme díky zpětné vazbě z programu Windows Insider.

Počínaje buildem 14271 bude frekvence, s kterou se bude systém Windows dotazovat na vaši zpětnou vazbu, nastaven pevně na ”Automaticky (Doporučeno)” v nastavení, a vše bude spravováno programem Windows Insider. Pokud je pro vás možnost upravovat toto nastavení důležitá, můžete se vrátit zpět k ”Podzimnímu Updatu” (poslední build, a ty budoucí ze současné větve) a deaktivujte Preview buildy na tomto zařízení. Pak budete mít možnost toto nastavení měnit. Ačkoliv nevyžadujeme, aby Insideři na tyto otázky odpovídali, doufáme, že si vyhradí nějaký čas a odpoví na ně, abychom mohli Windows pro naše zákazníky ještě vylepšit.

Na článku s kompletním seznamem oprav nových buildů se již pracuje, takže se máte na co těšit.

 

Zdroj

 

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz