Není pochyby o tom, že se japonským výrobcům mobilních telefonů operační systém Windows 10 Mobile zalíbil. Velice pěkných kousků s mobilními Windows 10 tu již bylo několik, a japonský Mouse Computer rozhodně nechce zůstat pozadu. Proto přichází s novinkou, která nese exotický název MADOSMA Q601.

mouse-computer

Toto obří 6″ zařízení by mělo přijít na trh v průběhu letošního roku, a mělo by tak navázat na předcházející model MADOSMA, který se prodával s Windows Phone 8.1. Novou Q601 bychom mohli zařadit zhruba někam do vyšší střední třídy, neboť bude disponovat procesorem Snapdragon 617, 3 GB operační paměti RAM a 32 GB vnitřního úložiště. Zmiňovaný 6″ displej si vystačí s FullHD rozlišením 1920 x 1080. Hlavní fotoaparát pak neurazí rozlišením 13 Mpx a na selfie fotografie postačí přednímu fotoaparátu pěkných 5 Mpx. Kapacita baterie se zastavila na úctyhodných 3900 mAh. To však u tak velkého zařízení není až tak velké překvapení, ačkoliv je nutné dodat, že veškerý hardware s baterií se vtěsnal do těla o tloušťce pouhých 7,9 mm.

Díky použitému Snapdragonu 617 a také tomu, že Microsoft nedávno povolil použití funkce Continuum i s tímto procesorem, by mohlo toto zařízení být velice atraktivní. Záleží však na ceně, která prozatím není známa. Stejně tak je to i s přesným datem vydání i podporovanými regiony. V tuto chvíli ale MADOSMA Q601 vypadá poměrně lákavě.

Jak se líbí vám?

Zdroj,obr

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz