Microsoft se stále snaží o rozšíření uživatelské základny aplikace Office 365. Proto má pro vlastníky Lumií 950 a 950 XL skvělou nabídku. Zákazníci mohou nyní obdržet Office 365 na rok zdarma. Ve světě je tato nabídka nyní dostupná v Indii, Austrálii, Kanadě, Mexiku a Jihoafrické republice. Evropa samozřejmě také není opomíjena. Získat licenci na rok zdarma je možné i v Anglii, Německu, Francii, Dánsku, Finsku, Norsku, Švédsku a samozřejmě i v ČR.

Nabídka je zprostředkována prostřednictvím aplikace Lumia Offers. Stačí pouze zadat e-mailovou adresu a potvrdit předplatné. Tato roční licence na Office 365 umožňuje přístup k nejnovějším aplikacím Microsoft Office, mezi které patří Word, Excel, OneNote a PowerPoint. K tomu navíc zákazníci obdrží zdarma i 1 TB místa v cloudovém úložišti OneDrive.

Byly zde však i jiné nabídky pro majitele telefonů Lumia 950 a 950 XL, jako například Display Dock zdarma k předobjednávce těchto telefonů. Microsoft tak buduje velmi působivou kombinaci bezplatných bonusů. Možná se v budoucnu dočkáme i dalších lákavých nabídek. Co si o tom myslíte vy? Napište nám!

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz