Ani mobilní Insideři nemuseli dlouho čekat, a mohou již instalovat nejnovější build. Číselné označení je stejné s nedávným PC buildem, tedy 14267. Tento build je prozatím vypuštěn pro Fast Ring Programu Insider.

Gabriel Aul poznamenal:

Zatímco PC buildy z vývojové větve vypouštíme již nějakou dobu, toto je náš prvni build Windows 10 Mobile ze zmiňované větve pro letošní rok. Jak jsem zmínil před pár týdny, zprvu budeme zpřístupňovat buildy z vývojové větve pouze pro zařízení, která se prodávají s Windows 10 Mobile. To v současnosti zahrnuje Lumii 950, 950 XL, 550 a také Xiaomi Mi4. Dále pak budeme tuto skupinu rozšiřovat vydáváním buildů i pro ostatní zařízení.

Novinky v buildu 14267:

Hledání hudby pomocí Cortany je teď jednodušší: Vytvořili jsme snazší postup, jak vyvolat vyhledávání hudby v Cortaně, přidáním ikony hudebního vyhledávání v pravém horním rohu Cortany. Nyní můžete otevřít Cortanu v počítači a kliknout na ikonu vyhledávání hudby, Cortana bude naslouchat, a následně vyhledá píseň, kterou posloucháte.

Word Flow nyní funguje i adresním řádku v Microsoft Edge: Vyslyšeli jsme zpětnou vazbu od fanoušků Word Flow, a znovu jsme obnovili možnost psaní pomoví tahu v adresním řádku Microsoft Edge.

Otevření anonymních prohlížecích oken v Microsoft Edge na vašem telefonu je snažší:

Bereme funkci anonymního okna opravdu vážně, proto tato funkce byla v prohlížeči přítomna již od počátku. I přesto jsme obdrželi odezvu od Insiderů, že je tato funkce těžko k nalezení, nebo na jejich telefonech není vůbec dostupná. V reakci na tento feedback jsme tlačítko pro otevření anonymního okna přesunuli hned vedle tlačítka pro nové okno.

Vzhledem k tomu, že se jedná o build z vývojové větve, je dostupný pouze pro Fast Ring Insidery, kteří používají Lumii 550, 950, 950 XL, nebo Xiaomi Mi4.

Jste součástí Insider programu? Máte již tento build stažený?

Zdroj

 

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

1 Komentář Zapnuto "Windows 10 Mobile build 10.14267 je venku!"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
Standa
Host

Tento build je na 950xl nepoužitelný. Po 1 dni používání,tel ztratil mobilní data,nešlo se přihlásit na wifi,nešlo posílat a přijímat sms, odemknout přístroj šlo pouze přes restart,nefungovalo hamburger menu

wpDiscuz