Jak jsme vás již informovali, s updatem Redstone má přijít spousta zajímavých novinek do operačního systému Windows 10 Mobile. Podle nejnovějších zpráv se ale chystají i velice zajímavé novinky pro funkci Continuum. Tyto zprávy sice prozatím nejsou potvrzené, i tak ale vypadají zajímavě a rozhodně nejsou nemožné.

Continuum by tedy mělo nově podporovat dotykové displeje, při připojení mobilního telefonu s Windows 10 Mobile pomocí Docku. Další novinkou je podpora displejů s vysokým rozlišením 2K. Dočkat bychom se mohli i vylepšení kvality při použití funkce Continuum bezdrátově. Na oficiální potvrzení těchto zpráv Microsoftem bohužel musíme ještě nějaký čas počkat.

Prozatím se zdá, že update Redstone bude rozložen do dvou hlavních částí, přičemž té první bychom se mohli dočkat již v první půli letošního roku. Druhá pak přijde pravděpodobně na podzim.

Podporu vyššího rozlišení u funkce Continuum bychom rozhodně uvítali, stejně tak vylepšení bezdrátového přenosu. Zda budou ale uživatelé hojně využívat možnosti dotykových displejů, si nejsme jisti.

Jak to vidíte vy? Využili byste možnost dotykového displeje u funkce Continuum, nebo se vám to zdá zbytečné?

 

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz