Na lednovém CESu se Huawei rozhodně nedržel zpátky a představil hned několik novinek. Mezi nejzajímavější nové produkty patřil například Mate 8 a dvojice nových chytrých hodinek. K tomu se pak dále připojil Nexus 6P v nové barvě. Huawei nezapomněl ani na zákazníky z USA, kterým přinesl smartphone G8X a také Honor 5x. Zdá se však, že společnost nehodlá zpomalit tempo ani v tomto měsíci, a na únorový Mobile World Congress je prý také velice dobře připravena.

Podle nejnovějších informací na MWC chystá Huawei představit zařízení, které bude disponovat stylusem. Náznak toho, na co se fanoušci společnosti mohou těšit, byl rozeslán tisku ve formě pozvánky právě na MWC. Zatímco někteří očekávají nový telefon, jiní předpokládají, že by se na konferenci mohl objevit dlouho očekávané hybridní zařízení Matebook.

screen_shot_2016-02-15_at_6.38.04_pm

Podobný typ zařízení jsme již viděli u několika velkých výrobců, a vypadá to, že popularita těchto zařízení je na velice dobré úrovni. Proto se Matebook zdá být logickým krokem společnosti, která se chce zařadit do konkurenčního boje hybridních zařízení 2v1.

Matebook by mohl nabídnout odnímatelnou obrazovku o velikosti 12,9″, stylus, a hlavně operační systém Windows 10, což nás potěšilo nejvíce. Čeho se tedy na konferenci dočkáme, prozatím není jisté. My ale doufáme, že budou předpovědi pravdivé, a Matebook se za pár dní stane skutečností. Zařízení 2v1 jsme si totiž v poslední době oblíbili i my. A jak jste na tom vy? Který typ zařízení je u vás nejpoužívanější?

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz