V tomto článku se zaměříme zejména na to, jak si stojí aktuální build 10.586.107. Také se podíváme na oficiální vydání a v neposlední řadě také na program Insiders.

Aktuálně:

Aktuální build, který je vypuštěn pro všechny tři okruhy, je opravdu stabilní. Někteří uživatelé hlásí, že baterie již drží svoji hodnotu tak, jak má. Problémy v buildu jsou již minimální. Vše funguje správně a myslíme si, že Microsoft nemá jediný důvod, proč systém Windows 10 Mobile nevypustit pro širokou veřejnost. Zajisté se pár chybiček najde, ale nejedná se o žádné zásadní problémy. Více o tomto buildu v článku. Pro více informací o novém okruhu můžete zamířit na tento článek.

Oficiální vydání blízko:

Jak zajisté již naši pravidelní čtenáři ví, viceprezident Microsoftu pro zastoupení programu Insiders každý den komunikuje s uživateli přes sociální sít Twitter.

Během páteční konverzace s jedním uživatelem odpověděl na otázku článkem na oficiálním blogu Microsoftu.

My jsme v redakci pochopili, že oficiální vydání se blíží a kandidátem je build 10586.107. Vůbec nejsme proti, ale je zde také možnost, že Microsoft stihne vydat ještě jeden build před oficiálním vypuštěním. Jsou to pouze spekulace a naše dojmy z komunikace na Twitteru, proto nemusí být přesné.

Program Insiders pokračuje:

Pokud jste si mysleli, že oficiálním vydáním mobilního systému se uzavře možnost mít v telefonu testovací verzi systému, tak jste se spletli. Nic se nemění, ba naopak. Do programu Insiders poputují další buildy a je dost možné, že se tedy dočkáme nového sestavení již následující týden. Microsoft prý také testuje build z větve Redstone. Ten by měl přinést například režim na šířku, a lepší propojení PC s telefonem. Tím by se naplnil slogan: One system, One family, One Store.

My se v redakci těšíme na další buildy, které brzy přinesou nové funkce a vylepšení.

A jak jste na tom vy s mobilním OS?

 

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

1 Komentář Zapnuto "Dočkají se brzy non-insideři nového systému?"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
Tom
Host

Už aby to bylo!

wpDiscuz