Mnoho uživatelů nových vlajkových lodí zklamal plastový zadní kryt a poohlížejí se tak po alternativě, kožených krytech značky MOZO. Zatím jsou v naší republice dostupné pouze dvě varianty, a sice černá a bílá pro menší model Lumia 950. Tyto dvě varianty si můžete objednat v našem obchodě. Další varianty je možné předobjednat. My jsme tento týden vzali dva kusy z našeho skladu a rozhodli se kryty sami vyzkoušet a napsat vám naše vlastní dojmy.

Na úvod zmíním, že ač jsem si před koupí telefonu sám říkal, že kryt musím mít, až tolik mi ten originální nakonec nevadí. Na kryt MOZO tedy tolik nespěchám. A když už, více mě zajímala hnědá či červená varianta. Neměl jsem tak od černé a bílé velká očekávání. Nyní ale mohu říci, že kryty jsem si zamiloval hned první vteřinu po nasazení. Telefon opravdu rázem začne působit mnohem lepším dojmem. Nejen jeho záda vypadají lépe, ale hlavně boky vypadají luxusně. Imitace kovu vypadá opravdu dobře a několikrát jsem se přistihl, že jsem se na telefon jen tak díval a byl nadšený, jak dobře působí.

Kryt je o pár gramů těžší a přidává zřejmě i ten milimetr navíc, neboť fotoaparát tolik nevystupuje. Kromě toho je jinak samozřejmě příjemný na dotek. Kryty MOZO tak můžeme všemi deseti doporučit a opravdu se těšíme, až se nám dostanou do ruky zbylé dvě varianty.

Na závěr vám tyto kryty nabízíme ke koupi. Oba kryty byly používány maximálně dva dny za účelem testování. Kryty tak nabízíme za zvýhodněnou cenu 1 099 Kč. V případě zájmu nám napište do diskuze pod článkem. Upozorňujeme, že jsou na model Lumia 950.

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

4 Komentáře Zapnuto "Recenze černého a bílého krytu Mozo"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
standa
Host

Kdy budou bile kryty na 950xl?
Diky

Tom
Host

Objednal jsem si hnědý prošívaný kryt přímo u Mozo ve Finsku. Dokonce slíbili, že pošlou správně fakturu (v rámci EU bez DPH, pokud nemají české DIČ). Ale tuším to bude asi na dlouho.

wpDiscuz