U starších modelů Lumií jsme vždy byli zvyklí na mnoho barevných variant, ze kterých se dalo vybírat. A musíme říct, že často jsme právě díky oněm výrazným barvám poznali na ulici Lumii na dálku. U nových modelů se ale Microsoft rozhodl být konzervativní, a vlajková Lumia 950 i low-end model Lumia 550 tak přicházejí pouze v bílé a černé barvě. V případě první zmíněné ještě pouze v plastu, což je pro mnoho fanoušků trnem v oku.

Naštěstí je zde MOZO, finská společnost certifikovaná Microsoftem, která se právě specializuje na kryty pro modely Lumia. A tento výrobce stojí za těmi skvělými koženými kryty. Zdá se ovšem, že kůže nebude jediný materiál, neboť podle odpovědi na komentář na své Facebook stránce se výrobce chystá na výrobu i plastových krytů s barvami, na které jsme zvyklí ze starších modelů.

Ano, máme to v plánu. Bohužel nyní na to nemáme vůbec čas, neboť jsme naplno zaneprázdněni současnými kryty.

Tato odpověď potvrzuje fakt, že výrobce byl do našeho regionu prozatím schopný zaslat pouze bílé a černé kryty, a to pouze pro Lumii 950. Tyto kryty máme nyní skladem a můžete si je objednat v našem obchodu. Upozorňujeme, že zbývá několik málo kusů od každé varianty. V průběhu týdne se můžete těšit na naši recenzi. Ostatní varianty MOZO zřejmě úplně nestíhá vyrábět, a tak je otázka, kdy budou k dispozici všechny kryty, které byly dosud představeny. Jste již majitelem koženého krytu či o něm uvažujete? Nebo si počkáte na variantu z polykarbonátu?

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz