Microsoft strávil poslední měsíc prací na jádře operačního systému v podobě provádění změn pod pokličkou. Členům Insider programu se tak zdálo, že se v nových verzích nenachází nic převratného. A když už bylo něco patrné, byly to pouze další chyby, které se projevily. V Redmondu však stále usilovně pracují na stabilizaci a zrychlení systému.

Nyní to však – jak Gabriel Aul sliboval – vypadá, že bychom se mohli dočkat i některých markantních rozdílů. Dalším indikátorem těchto změn by mohl být velký skok pojmenování následujícího buildu. Microsoft momentálně interně testuje sestavení s označením 14251. Což je solidní skok z buildu 11102, který vyšel teprve před pár dny.

Přestože v této chvíli nemáme  další bližší informace, s jistotou víme, že Microsoft chystá řadu výrazných vylepšení pro komplexní upgrade Redstone. Mělo by se jednat o nové vlastnosti pro funkci Continuum, rozšíření pro Edge a další. Současné Windows 10 Insider buildy už sice jsou ve fázi Redstone, změny však viditelné nejsou. Doufáme tedy, že velký číselný skok opravdu předznamenává, že tyto větší změny a vylepšení jsou již na cestě.

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz