Skype byl dříve velmi kritizován za zobrazování IP adres účtů oficiálních klientů. Microsoft se ale rozhodl, že učiní jistá opatření, která tomu zabrání. Nyní by měla být IP adresa uživatelů skryta, a to již v defaultním nastavení. Znamená to tedy, že není potřeba nic nastavovat manuálně. Toto ovlivní hlavně streamery online her, kteří byli obtěžováni právě kvůli viditelnosti jejich IP adresy.

skype-hi-res-surface

Možnost skrýt svou IP adresu byla přidána nedávno. To, že se rozhodl Microsoft toto opatření zavést defaultně, je určitě dobrá zpráva.

“Skype je plně zavázán k poskytování ochrany a bezpečí svým uživatelům. Nedávno jsme představili možnost skrýt uživatelovu IP adresu a v poslední verzi Skype jsme tuto možnost nastavili jako defaultní. Počínaje touto aktualizací bude již vaše IP adresa skryta před ostatními uživateli. Toto opatření pomůže zabránit jednotlivcům získat Skype ID a zjistit IP adresy.”

Jsme rádi, že se Skype konečně vyslyšel hlasy uživatelů a zlepšil zabezpečení služby. A co vy? Využíváte Skype pro streamování? Pomůže vám tato novinka?

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

1 Komentář Zapnuto "Skype nyní dokáže skrýt vaši IP adresu"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
Ne Angel
Host

Moc vas prosím o pomoc někdo mi děla naschvaly

wpDiscuz