Na začátku listopadu Microsoft oznámil, že chystá řadu změn pro uživatele služby OneDrive.

Jako první změnu Microsoft naplánoval omezit velikost úložiště všem uživatelům a ponechat jim pouze 15 GB volného místa. Po tomto rozhodnutí se začala sepisovat celosvětová petice, která získala nejvyšší počet podpisů na konci měsíce listopadu, kdy Microsoft oznámil omezení velikosti cloudu na pouhých 5 GB. Odhadem v polovině prosince Redmondská společnost vyslyšela zákazníky a uživatele, a rozhodla se nabídnout možnost ponechat si svých 30 GB.

Co proto musíte udělat? Je nutné zaregistrovat svůj účet na webové stránce Microsoftu.

Pokud se tedy rozhodnete zaregistrovat, o žádné úložiště byste přijít neměli. Problém však nastává ve chvíli, kdy máte zaplacené úložiště navíc, nebo ho máte zdarma v rámci balíčku Office 365. K tomuto problému se Microsoft doposud nevyjádřil.

Nezbývá nám tedy nic jiného, než si počkat na to, co se bude dít 1. února. My v redakci zajisté doufáme, že toto úložiště navíc Microsoft uživatelům ponechá.

Nabídka na získání již zmíněných 30 GB úložného prostoru má také svoje časové omezení. Zaregistrovat se můžete do 31. 1. 2016, proto neváhejte a zaregistrujte se. Pokud tak neučiníte, bude vám patřit pouze 15 GB úložného prostoru.


Na registraci se můžete dostat i přes tento odkaz:

Odkaz k registraci

Odkaz k registraci

Zdroj


Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz