Microsoft plní svá slova o větší frekvenci buildů pro Fast Ring. Po týdnu tu tedy máme další, tentokrát s číslem 11102. Ten na první pohled obsahuje jednu novinku, a tou je nabídka historie při procházení webu. Gabriel Aul o nové funkci říká:

Velmi žádaná funkce, nyní můžete pravým tlačítkem poklepat na šipku zpět či vpřed a otevře se vám přehled naposledy navštívených stránek v aktuální záložce. Určitě zkuste a dejte nám vědět, co si myslíte.

Ani tento build se samozřejmě neobejde bez chyb, a tak se pojďme podívat, co všechno může dělat problémy.

Co nemusí fungovat?

  • Některým PC hráčům se může stát, že při přechodu z režimu okna do režimu full screen jejich hra spadne. Zatím je tento problém znám u Zaklínače 3, Falloutu 4, Tomb Raideru, Assasin’s Creed a Metal Gear Solid V. Je ale možné, že to může postihnout i jiné herní tituly.
  • V tomto buildu mohou opakovaně padat aplikace jako Lupa či Předčítání. Pokud spoléháte na tyto pomůcky ke čtení, raději tento build neinstalujte.
  • Možná se vám bude objevovat chybová hláška pro WSClient.dll po přihlášení do systému. Na opravě se pracuje, ale jako dočasnou opravu lze použít příkaz „schtasks /delete /TN „\Microsoft\Windows\WS\WSRefreshBannedAppsListTask“ /F“ v příkazovém řádku s administrátorskými právy.
  • Během pokusu nainstalovat tento build se vám může zobrazovat hláška, že vaše bezdrátová karta není kompatibilní s Windows 10. Řešením je opětovná instalace nejnovějších ovladačů.
  • V akčním centru se nezobrazuje tlačítko Připojit.

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz