Mapy pro Windows 10 neustále vydávají nové aktualizace a přicházejí s novými funkcemi, aby srovnaly a posléze i udržely krok s gigantem od Google Maps.  Microsoft zkrátka za každou cenu chce udržet pomyslnou „aktuálnost“ aplikace a právě z toho důvodu vydal před několika dny další větší update.

Jak už bývá (zvláště u této aplikace) zvykem, chybí nám dostupný changelog, abychom se mohli bez obtíží podívat na to, co bylo přidáno a co páni vývojáři od Microsoftu ráčili změnit. S jistotou můžeme tvrdit, že je zde nový přepínač „Live Tile“ pro vypnutí a zapnutí.

livetile

Live Tile by měl přepínat mezi několika možnostmi či nastaveními aplikace, mezi které patří například určování směru, stav dopravy, vyznačení místa vašeho parkování a mnoho dalšího. Klepnutím na libovolné okno jedné z těchto možností jednoduše otevřete aplikaci. Pokud vám však dané nastavení nevyhovuje, jednoduše můžete Live Tile vypnout.

Stále nejsou zaznamenány kompletní zprávy o změnách, proto jestli jste si všimli něčeho dalšího, podělte se s námi o své postřehy v komentářích.

Zdroj: (1)

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

1 Komentář Zapnuto "Mapy pro Windows 10 získávají funkci Live Tile"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
Jakub
Host

Tak novinky jde zjistit ve storu. Spíš škoda, že se náhled aplikace ve storu nedá otevřít přes stránku s aktualizacemi.

wpDiscuz