Lumia 650 je zřejmě nejskloňovanějším telefon s Windows 10 Mobile posledních dní, ač (a zřejmě právě proto) nebyl představen. S každým dnem jsou ovšem představy detailnější a informace konkrétnější. To, že telefon bude, je takřka jisté, díky informaci o úspěšné FCC certifikaci. Kromě toho jsme psali o tom, že by se telefon měl dočkat představení 1. února, a to bez větších ovací pouze přes Windows Blog.

Nyní prosakují na internet další informace z německého portálu WinFuture.de, který tvrdí, že telefon v Německu půjde do prodeje v prvních únorových dnech, u operátora O2 Germany. Zprávy také tvrdí, že Lumia 650 bude stát 219 euro, což je v přepočtu necelých 6 tisíc Kč, tedy poměrně příjemná cena. Telefon bude dostupný v matné černé a bílé barvě, nicméně se zdá, že prodejce bude ze začátku nabízet pouze černou variantu.

Podíváme-li se opět na tolik omílané specifikace, měli bychom se dočkat HD rozlišení, Snapdragonu 210, 1 GB RAM a 8Mpx zadní kamery. Konečná cena telefonu není tedy příliš vysoká. My si ale myslíme, že by si telefon zasloužil vzhledem k jeho parametrům ještě nižší cenu. Souhlasíte s námi?

Zdroj:(1) (2)

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz