Členové programu Windows Insider, kteří vlastní iPhone, obdrželi nedávno e-mail od samotné firmy Microsoft. V této zprávě Redmonská firma informovala adresáty o tom, že bude pro jejich zařízení brzy dostupná klávesnice Word Flow, pro testovací účely. Tato klávesnice byla poprvé představena na operačním systému Windows Phone 8.1.

Word Flow umožňuje uživatelům psát znaky za pomoci přejíždění prstu po displeji a tím tvořit věty. Nemusíte díky tomu klikat na každé písmeno postupně. Funkce předpovědi vám bude nabízet automaticky slova na základě věcí, které jste dříve napsali. Tato funkce se samozřejmě při dlouhodobějším používání zlepšuje.

Word Flow

Níže si můžete přečíst již zmiňovaný e-mail:

Dobrý den,

vlastníte iPhone 5s nebo novější verzi? Myslíte si, že by vaše původní klávesnice potřebovala vylepšit?

Word Flow je jednou z vychvalovaných funkcí na Windows Phone, a také byla použita na překonání světového rekordu v nejrychlejším textování. Nyní pracujeme na rozšíření této klávesnice na další platformy.

Předtím, než vydáme aplikaci na AppStore, bychom ji chtěli dát Insiderům na testování. S uživatelskou odezvou budeme moci pracovat na vylepšení.

Pokud byste se chtěli podílet na beta programu, pošlete nám e-mail na wordflow@microsoft.com a do předmětu napište „I want in!“

Windows Insider a Word Flow tým.

Microsoft zatím neoznámil, kdy bude Word Flow dostupná na iOS a Android.

Zaujala vás tato novinka?

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz