Skype slouží, stejně jako všechny ostatní komunikační služby, hlavně k výměně informací po celém světě. Skype Translator je proto dalším obrovským krokem ve vývoji této služby. Aplikace Skype by tímto mohla nadobro zbourat veškeré jazykové bariéry. Funkce překladače využívá schopnost rozpoznání a studování hlasu k tomu, aby poskytla co nejlepší překlad textových i hlasových zpráv v reálném čase. Skype tým oznámil, že je nyní Skype Translator dostupný pro všechny uživatele.

Od vydání první preview verze uběhl už celý rok, což se také odrazí na lepší funkčnosti. Překlad voice-to-voice (hlasový překlad) nyní podporuje jazyky jako je čínská mandarínština, angličtina, francouzština, němčina, italština, portugalština a španělština. Překlad text-to-text (textový překlad) je dostupný pro 50 jazyků. Skype slíbil, že se postupně bude přidávat více podporovaných jazyků.

Translator

K funkci překladače se dostanete skrz tlačítko glóbu (zeměkoule), která je dostupná v pravém rohu jakékoliv konverzace. Následně vám vyjede panel, kde si můžete funkci překladače zapnout a zároveň si nastavit jazyk. Tato novinka je dostupná pouze v nejnovější verzi služby Skype. Pokud ikonku glóbu nevidíte, znamená to, že nemáte správnou verzi.

Skype také sdílel některé zajímavé informace, týkající se právě funkce překladače. Nejoblíbenější jazykový překlad je prý z francouzštiny do angličtiny. Dále se od vydání Skype Translator zvýšil počet hovorů až o 400 %. Největší vzdálenost mezi uživateli Skype si odnáší koridor Německo-Ghana.

Skype_Translator

Skype Translator byl sice oficiálně vydán mezi veřejnost, zatím ale zůstává ve verzi preview. To znamená, že se ještě vyvíjí a zlepšuje.

Líbí se vám tato nová funkce?

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

2 Komentáře Zapnuto "Skype Translator se konečně dostává na veřejnost"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
Спарте Вечная
Host

Спарте Вечная liked this on Facebook.

Nic Víc Než Martin
Host

Nic Víc Než Martin liked this on Facebook.

wpDiscuz