Včera se non-Insideři dočkali nového buildu pro svá desktopová Windows a aby nepřišli zkrátka ani členové Insider programu, Microsoft jim nový build nadělil také. Označení sestavení je tentokrát 11099 a většina práce byla zaměřena hlavně na optimalizaci pro funkce a běh takzvaného OneCore, tedy onoho jednotného jádra systému, které mají všechny verze Windows 10 stejné.

Vedoucí Windows Insider programu se k tomuto buildu vyjádřil samozřejmě také:

Během prázdnin jsme se zaměřili hlavně na strukturálních vylepšení u OneCore, které je sdílené ve všech zařízeních s Windows 10. Kontrola kódu a další práce jsou skoro u konce a brzy budeme připraveni pro přidávání nových funkcí a vylepšení. Bude to trvat ještě několik buildů, než se nějaké zjevné změny ukáží. Záleží zde na jednotlivých týmech, jak se jim bude dařit a kdy začnou nové funkce implementovat.

Jeden známý bug z předchozích buildů byl však určitě opraven. Jak sám Aul říká: „Dialog o průběhu kopírování či mazání souborů v Průzkumníku už se chová a zobrazuje tak, jak byste čekali.“

Také kromě toho zopakoval to, co padlo už v prosinci. A sice, že členové Fast Ringu by se nových buildů měli dočkávat mnohem častěji než tomu bylo dosud. Důsledkem toho ale může být více chyb a problémů, které se vždy v konkrétním sestavení mohou objevit.

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

7 Komentáře Zapnuto "Nový Insider build 11099 pro Fast Ring je venku"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
Спарте Вечная
Host

Спарте Вечная liked this on Facebook.

Nic Víc Než Martin
Host

Nic Víc Než Martin liked this on Facebook.

Aleš Čajmen Bednář
Host

Aleš Čajmen Bednář liked this on Facebook.

Lukas Nebrensky
Host

Lukas Nebrensky liked this on Facebook.

Pavel Máca
Host

Pavel Máca liked this on Facebook.

Martin Blasko
Host

Martin Blasko liked this on Facebook.

Joska Jan
Host

Joska Jan liked this on Facebook.

wpDiscuz