Microsoft včera ve večerních hodinách vypustil do světa první Insider build letošního roku. Ten je dostupný pouze pro uživatele Fast Ringu a nepřináší žádné novinky. Microsoft se v tomto sestavení zaměřil výhradně na optimalizaci a řešení stávajících problémů. Původně tak k sestavení nebyl zveřejněn ani seznam změn, ale o něco později ho na sociální síť Reddit zveřejnila jedna ze zaměstnankyň Microsoftu pod nickem „jenmsft“.

Díky tomu víme, že bychom se měli dočkat zlepšení výdrže, jak při běžném používání, tak i při používání Windows Hello. Dále můžeme očekávat větší spolehlivost při nastavování rychlých akcí v Notifikačním centru, či zlepšenou hlasovou navigaci přes Bluetooth. Nakonec také bylo zapracováno na lepším propojení MS Band a Cortany.

Bohužel vypuštění tohoto kumulativního updatu se neobešlo bez problémů, které zapříčinily, že update byl nabídnut zpočátku jen části Insiderů. Microsoft tak na nějakou dobu pozastavil vypouštění buildu a až byla chyba opravena, vše se rozběhlo znovu, tentokrát bez problémů. Dále se Gabriel Aul nechal slyšet, že pokud se během několika dní neobjeví ve Fast Ringu problémy, brzy by mohl tento build postoupit i do Slow Ringu a následně pak i pro veřejnost.

Máte již tento build stažený a nainstalovaný? Všimli jste si zlepšení či změn, které stojí za zmínku? Podělte se s námi o vaše dojmy v komentářích.

zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

9 Komentáře Zapnuto "Windows 10 Mobile Insider build 10586.63 je venku pro Fast Ring"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
Robert Cink
Host

Robert Cink liked this on Facebook.

Stanislav Kadlec (@s_kadlec)
Host

Řekl bych že je dost brzy na hodnocení změn. Jelikož jsem opět dělal vše od začátku z WP 8.1 na 10586.29 na 10536.36 a hned po ránu na 10586.63 mi přijde že si vše teprve sedá. A díky tomu jsem asi pochopil jak to Microsoft a potažmo německý T Mobile s tou aktualizací pro všechny myslel. Jelikož 10856.29 je pro všechny blbost. Podle mě jde jen o to dostat to do telefonu a novým firmware a hned po instalaci bude zřejmě nabídnutá další aktualizace právě na 10586.63. Zatím se tváří být v pohodě ale vydrž bych komentoval tak po týdnu

Nic Víc Než Martin
Host

Nic Víc Než Martin liked this on Facebook.

Pavel Máca
Host

Pavel Máca liked this on Facebook.

Martin Špáča Špaček
Host

Martin Špáča Špaček liked this on Facebook.

Joska Jan
Host

Joska Jan liked this on Facebook.

Petr
Host

Je to celé svižnější,rychleji reaguje Store (Lumia 730 a 535) a konečně mi jdou instalovat jiné jazykové mutace klávesnice (Lumia 735).

Vlastimil Kozak
Host

problem s bluetooth zustava. Tel se stale odpojuje od handsfree pri hovoru. 950 XL singl sim

Bohumír Piša
Host

Bohumír Piša liked this on Facebook.

wpDiscuz