Pokud si děláte zálusk na nový Surface Book, nyní jej již nebudete muset objednávat z USA, ale zítra si tento ultimátní laptop, jak ho Microsoft nazývá, budete moci objednat od našich sousedů či klidně z jiné, nově dostupné země. Nově dostupné země jsou: Rakousko, Německo, Velká Británie, Francie, Německo, Švýcarsko, Nový Zéland a Austrálie. Brzy poté bude Surface Book dostupný i v Japonsku a také v Indii. Toto oznámení přišlo krátce poté, co bylo umožněno předobjednat toto zařízení také v Hong Kongu a Číně.

Suface Book with Surface Pen

Podle Microsoftu měly zařízení s Windows 10 až neuvěřitelné prázdniny, kdy byla obrovská poptávka po Xbox One, Surface Pro a právě Surface Book. Ten nabízí 13,5″ displej s hustotou 267 bodů na palec, podsvícenou klávesnici a podporu PixelSense pro dotykové ovládání. Uvnitř pak tepe externí grafický čip GeForce, RAM paměť typu GDDDR5 a procesory Skylake nejnovější generace. Microsoft také slibuje až 12-hodinovou výdrž. A samozřejmě nemůžeme zapomenout zmínit, že displejovou část lze odtrhnout a sama o sobě vydrží 3 – 4 hodiny. Chcete-li si přečíst vše o HW specifikacích, odkážeme vás na náš starší článek. Pokud by vás případně zajímalo srovnání s hlavním konkurentem, kterým je Apple MacBook Pro, doporučíme naše srovnání.

Co na tuto novinku říkáte? My jsme z ní upřímně opravdu hodně nadšeni a doufáme, že si zařízení brzy budeme moci vyzkoušet na vlastní kůži.

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech

Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

6 Komentáře Zapnuto "Surface Book k předobjednání v Německu, Rakousku a dalších zemích již zítra!"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
Nic Víc Než Martin
Host

Nic Víc Než Martin liked this on Facebook.

Michal
Host

Zálusk by byl ale prachy ne 😀

Спарте Вечная
Host

Спарте Вечная liked this on Facebook.

Joska Jan
Host

Joska Jan liked this on Facebook.

wpDiscuz