Nedávno jsme psali o velmi cenově přívětivém 8″ tabletu od společnosti Chuwi, který se dal koupit pod 2 500 Kč. Sice nebyl nijak výkonný, ale na běžné používání bohatě stačí a kvalitu výrobce nám potvrdili i někteří naši čtenáři, kteří tablet od společnosti Chuwi používají.

Chuwi Hi 12

Nyní se dostávají na povrch informace o tom, že tato společnost pracuje na větším, rovnou 12″ tabletu. Poběží na něm nejen Windows 10, ale také Android. Vydání Chuwi Hi 12 je očekáváno v tomto měsíci a měl by mít rozlišení 2160×1440, 4 GB RAM a procesor Intel Atom x5-Z8300. Tablet bude umožňovat dual boot a interní úložiště bude mít velikost 64 GB. Bude ale rozšířitelné díky podpoře micro SD karet až do velikosti 128 GB. To všechno bude živit baterie s 11 000 mAh.Chuwi Hi 12- 2

Co se fotoaparátů týče, přední má rozlišení 2 Mpx a zadní 5 Mpx. Zařízení bude dostupné ve zlaté a šedivé barvě. Co zatím není známé je cena, ale určitě neočekáváme žádné závratné částky. Vypadá to tedy, že se můžeme těšit na cenově dostupnou alternativu pro dražší zařízení od zavedených výrobců. My zařízení budeme dále sledovat, protože nás opravdu zaujalo. Co vás?

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

3 Komentáře Zapnuto "Chuwi pracuje na 12″ tabletu s Windows 10 i Androidem"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
Nic Víc Než Martin
Host

Nic Víc Než Martin liked this on Facebook.

Bohumír Piša
Host

Bohumír Piša liked this on Facebook.

Vlastimil Petr
Host

Čuník 😄 Lukáš Prokša

wpDiscuz