Dlouhou dobu jsme čekali na to, zda Microsoft vypustí do světa nějaké informace ohledně údajně chystaného telefonu, který by měl nést název Surface Phone.

Všichni fanoušci, kteří se těšili na tento nový model, byli nemile překvapeni, když Microsoft vydal nové Lumie 950 a 950 XL. Počítalo se s tím, že Microsoft na konferenci představí alespoň nějaké návrhy revolučního telefonu. O tomto telefonu však nepadlo ani slovo. Microsoft pouze naznačoval jisté indície, ale nic nebylo jisté.

Nyní se šéf marketingu naštěstí rozpovídal v jedné mediální show. Prozradil něco málo kolem chystaného telefonu. Podle těchto informací by telefon měla čekat zářná budoucnost, což s povděkem kvitovali ti, kteří ho nedočkavě vyhlíží.

Samozřejmě, že se nedá úplně říci, zda telefon opravdu někdy spatří světlo světa, ale je alespoň jisté, že v Microsoftu stále pracují a o něčem takovém uvažují. I to je přeci dobrá zpráva.

Je také možné, že Microsoft přímo nechtěl nic prozradit a chtěl pouze nahodit jiskřičku do oka těmto nedočkavý fanouškům.

Šéf marketingu také odpověděl na otázku, zda si je Microsoft vědom své pozice na poli mobilních telefonů. “Ano, jsme si vědomi své pozice, a upřímně řečeno jsme udělali zásadní rozhodnutí pro zrychlení rozvoje naší mobilní divize v nadcházejícím roce. Naší největší zásadou je uspokojovat naše fanoušky, proto se snažíme co nejdříve dokončit Windows 10 Mobile. Také pracujeme na již zmíněném telefonu.”

Windows 10 Mobile build

Windows 10 Mobile build

Telefony se prý Microsoft snaží protlačit do firem a dávat růzé slevy podnikatelům.

I když se stále jedná o stejný druh pohádky, kterou Microsoft pořád dokola opakuje. Nyní alespoň víme, že se v Microsoftu pracuje na novinkách. Také v rozhovoru padlo něco málo o prosazení na trhu obdobně, jako s tablety Surface.

Microsoft prý potřebuje nějaký WOW telefon, který budou chtít davy lidí. My ale víme, že vše je závislé na softwaru, který, jak jsme vás informovali v minulém článku, stále není perfektní.

Mějte tedy stále otevřené oči, protože v roce 2016 se podle těchto zpráv můžeme dočkat zajímavých věcí a novinek.

A co vy? Těšíte se na nový Surface Phone? Přivítali byste nějaké jiné novinky? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích.

Zdroje (1) (2)

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

11 Komentáře Zapnuto "Šéf marketingu Microsoftu prozradil něco málo o “průlomovém” telefonu"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
MichalBrany
Host

Šéf marketingu Microsoftu prozradil něco málo o “průlomovém” telefonu https://t.co/9GIymwzo5c https://t.co/Sgun2qXDhS

Petr Kolek
Host

Petr Kolek liked this on Facebook.

Zbyněk Černy
Host

Zbyněk Černy liked this on Facebook.

Filip Beránek
Host

Filip Beránek liked this on Facebook.

Jiří Horáček
Host

Jiří Horáček liked this on Facebook.

Joska Jan
Host

Joska Jan liked this on Facebook.

Petr Lenk
Host

Petr Lenk liked this on Facebook.

Nic Víc Než Martin
Host

Nic Víc Než Martin liked this on Facebook.

Daniel Kopecký
Host

Daniel Kopecký liked this on Facebook.

Jiri Syrovatko
Host

Jiri Syrovatko liked this on Facebook.

Miroslav Hynek
Host

Miroslav Hynek liked this on Facebook.

wpDiscuz