Nezisková organizace stojící za každoroční konferencí TED (Technology, Entertainment, Design), přináší svou univerzální aplikaci pro Windows 10. V duchu hesla ”myšlenky, které stojí za rozšíření” (ideas worth spreading), se zrodila univerzální aplikace pro uživatele nejnovějšího operačního systému Windows. Ti si tak mohou užít jedinečné přednášky a semináře od nejrůznějších vědců a inovátorů z celého světa, přímo ve svém telefonu nebo počítači.

Díky aplikaci si ve svém zařízení můžete přehrát jakékoliv přednášky, známé také jako TED talks, které byly nahrány během každoročních konferencí TED. Pokud jste žádnou z přednášek ještě neviděli, rozhodně doporučujeme aplikaci vyzkoušet. Konferencí se totiž účastní velice zajímaví lidé, od špičkových vědců, až po stand-up komiky.

Velká část přednášek je dokonce dostupná s titulky, někdy i v českém jazyce. Najde se zde tedy něco i pro ty, kteří nejsou v angličtině až tak zdatní. Jako ukázku, jak to na TEDu vypadá, jsme pro vás našli přednášku Billa Gatese z roku 2010. I když se jedná o poněkud starší video, stále je velice zajímavé. Snad vás tato malá ukázka naláká i na novější přednášky. Jen dávejte pozor, abyste se u nich nezapomněli, dokáží být totiž velice návykové.

Konference TED je od roku 2009 také možné pořádat lokálně pod názvem TEDx, a v této formě se každoročně pořádá i v České republice.

Jak se přednášky TED líbí vám? Používáte již univerzální aplikaci? Pokud ne, odkaz ke stažení naleznete níže.

Stáhnout aplikaci TED ze Storu

Zdroj(1) (2)

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

2 Komentáře Zapnuto "Oficiální aplikace TED je nyní univerzální"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
Pavel Máca
Host

Pavel Máca liked this on Facebook.

Slavek Bezecny
Host

Slavek Bezecny liked this on Facebook.

wpDiscuz