Uživatelé služby Outlook, kteří mají předplatné Office 365, brzy obdrží pár nových vylepšení. Mezi ně patří například několik změn v adresáři. Významnější novinkou je poté možnost, která vám přidá automaticky do kalendáře váš let jako událost, pokud vám přijde jeho potvrzení do e-mailu.

outlook-flight-csalendar

Oficiální prohlášení Microsoftu:

Když obdržíte potvrzení letu skrz e-mail od poskytovatele, Outlook shromáždí klíčové informace a automaticky přidá událost do vašeho kalendáře – žádné klikání ani kopírování navíc. Kromě toho Outlook vymezí čas vašeho letu a přidá cílovou destinaci, letiště a číslo letu. Vy obdržíte automatickou připomínku tři hodiny před vašim letem. Ta obsahuje původní e-mail v údálosti kalendáře. Díky tomu budete mít všechny detaily při ruce.”

outlook-address-book

Mezi novinky v adresáři patří například to, že vám Outlook sám ukáže jména lidí, kterým posílate e-maily nejčastěji, a to i v případě, že napíšete jejich jméno špatně. Pokud se omylem překliknete, služba Outlook vám jméno automaticky opraví.

Pokud posíláte často e-maily stejné skupině lidí, Microsoft si pro vás také připravil menší změnu. Uveďme si to na příkladu. Řekněme, že velmi často posíláte zprávy třem stejným lidem. V případě, že se rozhodnete napsat další e-mail a jako adresáty uvedete pouze dva ze tří zmiňovaných, služba vám sama nabídne třetího adresáta. A to právě proto, že tyto osoby velmi často uvádíte jako společné příjemce. Tuto možnost můžete samozřejmě odmítnout.

Líbí se vám tato novinka? Dejte nám vědět do komentářů.

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech

Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

4 Komentáře Zapnuto "Novinky pro uživatele služby Outlook"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
Joska Jan
Host

Joska Jan liked this on Facebook.

Patrik Mészáros
Host

Patrik Mészáros liked this on Facebook.

Nic Víc Než Martin
Host

Nic Víc Než Martin liked this on Facebook.

Daniel Havlík
Host

Daniel Havlík liked this on Facebook.

wpDiscuz