Určitě je mezi našimi čtenáři hodně těch, kteří bez hudby nedají ani ránu. Ať už při dopravě v MHD, procházce městem či cvičení. Právě na poslední skupinku je tento článek zaměřen, neboť přinášíme informace o skvělé aplikaci pro poslech hudby v posilovně nebo při cvičení doma. Aplikace je pro nás o to zajímavější tím, že její tvůrci jsou naši krajané.

GYM radio Windows Phone

Já osobně znám GYM radio od samého začátku, kdy byl přehrávač dostupný pouze ve webovém rozhraní. Od té doby ovšem urazil obrovský kus a my si dnes trochu přiblížíme, o co vlastně jde. Nejdříve je nutné poznamenat, že kluci z GYM radio nezapomněli ani na nás, uživatele mobilních Windows, a tak je aplikace pro Windows Phone již nějakou tu dobu ve Windows Store. Funkcionalita aplikace je stejná jako verze na webu a budeme tedy popisovat hlavně aplikaci.

GYM radio Windows 10 Mobile

Celá aplikace je vedena v duchu co největší jednoduchosti a přímočarosti. Hudbu tak lze zapnout hned prvním dotykem po spuštění aplikace. Domácí obrazovce tedy vévodí velké tlačítko hrát/pauza a nad ním se nachází název aktuálně přehrávané skladby. V horní liště pak najdeme jednoduchý přepínač mezi stylem hudby podle toho, jak zrovna cvičíte. Sekce jsou tři, a to: CARDIO, GYM a  HARDCORE. V těch si každý najde to své. Ve free verzi je ovšem volba stylu a spuštění přehrávání vše, co můžete dělat. Věřím, že pro mnoho uživatelů to jistě stačí.

GYM Radio Windows Phone Mobile 10

Pokud chcete využít všechny funkce, které služba nabízí, musíte se přihlásit do premium účtu. Mezi funkcemi navíc je například stažení písniček do offline módu, možnost písničky přeskakovat, více nových songů, žádné reklamy a další.

Aplikaci doporučujeme určitě vyzkoušet. Stáhnout ji můžete na Windows Store.

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

3 Komentáře Zapnuto "GYM Radio: Způsob, jak se pořádně naladit na cvičení"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
Joska Jan
Host

Joska Jan liked this on Facebook.

Martin Špáča Špaček
Host

Martin Špáča Špaček liked this on Facebook.

Jiří Horáček
Host

Jiří Horáček liked this on Facebook.

wpDiscuz