Pokud se řadíte mezi členy Fast Ringu programu Windows Insider, nebo se chystáte do programu přidat, určitě vás budou zajímat nadcházející změny. Microsoft totiž prozradil, že se chystá zvýšit frekvenci vydávání nových buildů. Této změny se dočkáme již od ledna příštího roku.

Gabriel Aul k těmto plánům dodal, že ve Fast Ringu to od ledna bude probíhat podobně, jako v interních kruzích Microsoftu. Buildů tedy bude o něco více, a budou vydávány častěji. To však také znamená, že mohou obsahovat více chyb a problémů, což může být pro některé uživatele zásadní. Zatímco doteď byly verze Insider Preview ještě poměrně stabilní (ale ne úplně bez problému), a daly se používat i na primárním počítači pro každodenní užití, nyní se možná tato situace změní. Záleží samozřejmě na každém uživateli, aby zvážil, zda ve Fast Ringu chce zůstat.

Ti, kteří však zůstanou, jistě ocení častější vydávání nových buildů s novými funkcemi. Ostatním uživatelům, kteří potřebují stabilnější verze systému Aul doporučuje, aby zvážili přechod do Slow Ringu.

Jak tuto změnu vítáte vy? Zůstanete ve Fast Ringu, nebo je snad Insider Program něco, co jde úplně mimo vás? Podělte se s námi o názor v komentářích.

Zdroj (1) (2)

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

5 Komentáře Zapnuto "Insideři se od ledna dočkají častějšího vydávání buildů na Windows 10"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
Jakub Drobný
Host

Jakub Drobný liked this on Facebook.

Láďa Havelka
Host

Láďa Havelka liked this on Facebook.

Petr Kolek
Host

Petr Kolek liked this on Facebook.

Petr Lenk
Host

Petr Lenk liked this on Facebook.

Aleš Čajmen Bednář
Host

Aleš Čajmen Bednář liked this on Facebook.

wpDiscuz