Microsoft vydal tento týden opět další buildy jak pro PC, tak mobilní zařízení. V případě mobilní verze se nový build dostal hned i do Slow Ringu, což naznačuje jeho dobrou stabilitu. Microsoft se ovšem nechal slyšet, že tato vydaná sestavení byla zároveň také pro tento rok poslední.

Gabriel Aul v blogu napsal:

Tato část roku je pro mnoho z nás příležitostí strávit čas s rodinou a užít si trochu volna, takže náš inženýrský tým nyní přejde do trochu pomalejšího tempa a mnoho z našich klíčových lidí bude mimo společnost (včetně mě). To znamená, že až do ledna nebudeme vydávat žádné nové buildy pro PC ani pro mobilní telefony.

Kromě toho ale zároveň také padla informace, že od ledna mohou uživatelé přihlášení ve Fast Ringu očekávat mnohem větší frekvenci vydávání nových sestavení.

I uživatelé starších modelů Lumií si budou muset na finální verzi Windows 10 Mobile počkat až na začátek roku 2016. To pravděpodobně velké množství uživatelů zklame, ale jak řekl Aul, přichází svátky a je třeba taky chvíli relaxovat.

Oficiální prohlášení Microsoftu zní:

V listopadu jsme přinesli operační systém Windows 10 na mobilní telefony Lumia 950 a 950 XL, a to včetně úplně nových funkcí jako je Continuum a Univerzální aplikace Windows. Oficiální update Windows 10 Mobile pro vybrané telefony s Windows Phone 8 a 8.1 bude dostupný začátkem příštího roku.

Jste v Insider programu, nebo čekáte na oficiální verzi Windows 10 Mobile? Těší vás kontakt, jaký Gabriel Aul s uživateli udržuje? Podělte se s námi v komentářích pod článkem.

Zdroj (1) (2)

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

2 Komentáře Zapnuto "Insideři, ani uživatelé starších Lumií, se novinek do konce roku nedočkají"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
Bohumír Piša
Host

Bohumír Piša liked this on Facebook.

Jakub Drobný
Host

Jakub Drobný liked this on Facebook.

wpDiscuz