Příznivci Microsoftu, kteří se řadí mezi členy programu Windows Insider, byli nyní osloveni, aby vyplnili dotazník, který má společnosti pomoci s plány na rok 2016. Tento dobrovolný průzkum se zajímá o to, co by Insideři rádi viděli v budoucích updatech.

dotazník pro Insidery

V aplikaci Insider Hub se ve zprávě, jejíž autorem je Grabriel Aul, dozvíte toto:

Pro rok 2016 máme s Windows Insider Programem velice zajímavé plány, o které se podělíme v budoucích buildech, jakmile bude práce hotová. Čas od času nám pomůže takovýto průzkum většího měřítka, abychom mohli zpracovat zpětnou vazbu a lépe stanovit naše priority při porovnání našich plánů s názory všech Insiderů na celém světě. Stejně jako současný průzkum, budeme používat i ty budoucí v tomto větším měřítku, abychom zjistili, jak dobře si Windows Insider program vede.

Pokud je tedy něco, co jste nám chtěli povědět, nebo se nás zeptat, teď je ta pravá chvíle. Je to právě prostřednictvím zpětné vazby, včetně tohoto průzkumu, který nám umožňuje vyslyšet hlasy Insiderů a učinit tak Windows lepším a zároveň zlepšit týmovou práci Windows a Device Hroup.

Průzkum by vám měl zabrat zhruba 10 – 15 minut a je dostupný ve 20 jazycích. Termín vyplnění je stanoven na 22. prosince a také je tu malá motivace. Všichni Insideři, kteří dotazník vyplní, se zapojí do soutěže o nový Surface Book. To už je celkem pěkná výhra.

A co vy, vyplníte dotazník? Jaké připomínky Microsoftu napíšete? Podělte se o vaše nápady v komentářích.

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

2 Komentáře Zapnuto "Microsoft chce od Insiderů pomoci s plánem na rok 2016"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
Спарте Вечная
Host

Спарте Вечная liked this on Facebook.

Daniel Havlík
Host

Daniel Havlík liked this on Facebook.

wpDiscuz