Pokud se řadíte mezi čerstvé vlastníky Lumie 950, nebo Lumie 950 XL, možná jste si ke svému novému miláčkovi pořídili (nebo dostali zadarmo) i Display Dock. V dnešní době věčných aktualizací již nikoho asi nepřekvapí, že ani nejnovější příslušenství od Microsoftu bude občas dostávat aktualizace. Ta první přišla již tento pátek, a my se dnes podíváme na to, jak aktualizaci nainstalovat.

V první řadě navštivte na své nové Lumii Windows Store, a aktualizujte aplikaci Zařízení. Update by na vás již měl čekat, pokud jste ho tedy již nenainstalovali. Jakmile dokončíte aktualizaci, připojte Display Dock do zásuvky a k vašemu telefonu. V aplikaci Zařízení se Display Dock objeví pod názvem ”HD-500”. Aplikace vás upozorní, že je dostupný nový update (verze 4.0) a vyzve vás k instalaci. Postačí kliknout na tlačítko ”Aktualizovat teď”.

wincentral

Vaše Lumia následně stáhne update a nainstaluje na Display Dock. Po zhruba minutové instalaci budete požádáni o vytažení Display Docku ze zásuvky a opětovné zapojení. Toť vše. Auktualizace je tedy velice jednoduchá, a podle popisu v aplikaci by měla přinést lepší výsledky v oblasti výkonu.

Máte již také novou Lumii? Jak se díváte na fakt, že je třeba aktualizovat i Display Dock? Zdá se vám to zbytečné? Podělte se s námi o svůj názor v komentářích.

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

2 Komentáře Zapnuto "Jak nainstalovat první aktualizaci na váš Display Dock?"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
Daniel Havlík
Host

Daniel Havlík liked this on Facebook.

Joska Jan
Host

Joska Jan liked this on Facebook.

wpDiscuz