Před měsícem jsme vás v našem článku informovali o tom, že Microsoft chce rozšířit možnosti Insiderů i možné testování mobilních zařízení. Gabe Aul informoval o tom, že vybírají nejaktivnější Insidery, kterým chtějí dát k dispozici možnost podílet se i na vývoji zařízení, a ne jen na vývoji Softwaru. Tento týden se objevili nové informace.

Někteří Insideři obdrželi od MS dopis

Microsoft v současné době rozesílá nejaktivnějším Insiderům, kteří se podíleli na testování Windows 10 mobile, dopisy s tím, že byli vybráni pro testování funkce Continuum, a to na telefonech Lumia 950 a Lumia 950 XL. Spolu s dopisem dostávají MS display dock a bezdrátový adapter pro přenos obrazu. Microsoft od Insiderů očekává nejen zpětnou vazbu o tom, co se jim líbí nebo nelíbí, ale také připomínky pro zlepšení funkcí, doplnění nových funkcí a také to, jestli by Continuum doporučili přátelům a veřejnosti. Ti, kteří projeví zájem o spolupráci s Microsoftem, dostanou zařízení za 10-14 dní.

Tento krok je od Microsoftu takové poděkování za vynaloženou aktivitu při testování nových Windows 10. Zatím to vypadá jako začátek slibované možnosti podílet se přímo na testování a vyvíjení úplně nových telefonů pro platformu Window 10, na kterou Microsoft před měsícem upozorňoval. Jestli se bude jednat jen o Insidery z USA nebo z celého světa, zatím není známo.

Líbí se vám odměna nejaktivnějším Insiderům, kterou Microsoft připravil? Účastnili jste se sami aktivně v rámci programu Windows Insider? Podělte se s námi o vaše dojmy v diskuzi.

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

1 Komentář Zapnuto "Sen Insiderů se stává skutečností! Bohužel ne pro všechny"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
Martin Blasko
Host

Martin Blasko liked this on Facebook.

wpDiscuz