Zatímco zvěstí o bájném Surface Phonu je čím dál tím více, začínají na veřejnost unikat i informace o dalším novém zařízení s Windows 10 Mobile. Na rozdíl od Surface Phonu, který by mohl být poháněn čipem od Intelu, poběží zmiňované zařízení na Snapdragonu 820. A jak se bude zařízení vlastně jmenovat? To prozatím není jisté, nicméně v benchmarku vystupuje pod zavádějícím názvem HP Falcon. Tento název je však velice nepravděpodobný, a bude se spíše jednat o zástěrku. (Není totiž známo, že by se HP pokoušelo o takovéto zařízení)

Podle specifikací by mělo zařízení disponovat 5,8″ displejem s rozlišením 2560 x 1440 pixelů. Snapdragonu 820 pak bude ku pomoci grafický čip Adreno 530 a zařízení bude vybaveno 20Mpx hlavním fotoaparátem a 12Mpx fotoaparátem na přední straně. Ve výčtu níže také dále můžete vidět kapacitu úložného prostoru – 43 GB, a také velikost paměti RAM – 0,9 GB. Tyto hodnoty by se však s největší pravděpodobností měly změnit a dozajista nebudou finální. Obdobně tomu nejspíše bude i u rozlišení displeje.

Lumia-Snapdragon-820

Prozatím není jisté, zda Microsoft pracuje na dvou různých zařízeních, nebo zda se jedná pouze o dvě varianty, ze kterých bude vybrána ta lepší. Necháme se tedy překvapit, a budeme se těšit na druhou polovinu roku 2016. Doufejme, že nás Microsoft překvapí příjemně.

Máte vlastní teorii toho, na čem Microsoft pracuje a co představí? Podělte se s námi v komentářích.

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech

Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

7 Komentáře Zapnuto "Nové zařízení s Windows 10 Mobile a Snapdragonem 820"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
Bohumír Piša
Host

Bohumír Piša liked this on Facebook.

Roman Sedlacek
Host

Roman Sedlacek liked this on Facebook.

Michal Dang
Host

Michal Dang liked this on Facebook.

Titanstel Freman Gurubashi
Host
Titanstel Freman Gurubashi

Zjimave ale ja bych prosil uz cip od intelu 😀

Jan Bočkaj
Host

Jan Bočkaj liked this on Facebook.

Joska Jan
Host

Joska Jan liked this on Facebook.

Patrik Vacek
Host

Patrik Vacek liked this on Facebook.

wpDiscuz