Jeden z největších redakčních systémů na světě pro vytváření blogů – WordPress – vydal nyní aplikaci pro všechny verze operačních systémů Windows. Skrze WordPress existují řádově stovky milionů blogů a nyní mohou uživatelé tohoto systému tvořit a spravovat své blogy i bez jakéhokoliv webového prohlížeče.

V této aplikaci můžete přes záložku My Sites jednoduše spravovat jednu či více stránek najednou. V editoru máte samozřejmě k dispozici náhled, který se zobrazuje přímo v aplikaci, a všechny změny, které v editoru provádíte, se vám ukládají zcela automaticky.

Přes záložku Reader můžete sledovat a číst jakékoliv články na stránkách, které vás zajímají, a navíc je zde zbrusu nová pod záložka Discover, která vám doporučuje k přečtení ty nejzajímavější články z celého WordPressu.

Přímo v aplikaci také dostáváte velmi jasná a přehledná upozornění v případě, že vám článek někdo okomentuje, ohodnotí nebo nově sleduje vaši stránku. V desktop aplikaci WordPressu pro Windows rovněž nechybí ani přehledné statistiky a informace o návštěvnosti vašich stránek.

V následujícím videu můžete nahlédnout do prostředí této aplikace:

Líbí se vám nová verze WordPressu? Přemýšlíte o přechodu z verze v prohlížeči na desktop aplikaci? Napište nám do komentářů!

Zdroje: (1) (2)

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

4 Komentáře Zapnuto "WordPress vydal vlastní aplikaci už i pro OS Windows"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
Michal Braný
Host

Michal Braný liked this on Facebook.

Daniel Kopecký
Host

Daniel Kopecký liked this on Facebook.

Спарте Вечная
Host

Спарте Вечная liked this on Facebook.

Bohumír Piša
Host

Bohumír Piša liked this on Facebook.

wpDiscuz