Nový update pro Xbox One je nyní dostupný pro všechny uživatele. Přináší opravy některých bugů a mezer v aplikacích a vylepšuje stabilitu při využívání New Xbox One Experience. Momentálně je dostupný celosvětově. Požadován je přístup ke službě Xbox Live.

Xbox_One

Tato aktualizace nepřináší žádné obrovské změny, zaměřuje se spíše na opravu chyb v systému a webovém prohlížeči Microsoft Edge. Většina oprav se týká právě novinky New Xbox One Experience, která spatřila světlo světa teprve minulý měsíc. Nejnovější verze operačního systému Xboxu One nese označení 0.0.10586.1024 (th2_xbox_rel_1510.15203-1909) fre a již dříve byla testována členy programu Xbox One Preview.

Uživatelé, kteří využívají mód Instant On, obdrží tento update automaticky a nainstaluje se jim, pokud bude konzole v pohotovostním režimu. Ti, kteří tuto funkci nepoužívají, mohou aktualizaci manuálně stáhnout skrze Xbox One nastavení. Pro instalaci jděte do SettingsSystem. Zde zkontroluje aktualizace a konzole poté stáhne nejnovější verzi.

Jedná se pravděpodobně o poslední aktualizaci pro Xbox One v tomto roce. Na příští rok se ovšem připravuje významný update. Začátkem roku 2016 by se měla na Xboxu objevit Cortana společně se všemi funkcemi z Windows 10, které jsou s ní spojeny.

Zaujala vás tato novinka? Dejte nám vědět do komentářů.

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

1 Komentář Zapnuto "Nová aktualizace pro Xbox One"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
Daniel Kopecký
Host

Daniel Kopecký liked this on Facebook.

wpDiscuz