Spojená schránka pro doručené e-maily vám dovolí prohlížet příchozí zprávy u více než jednoho účtu najednou. Tato funkce byla přidána do aplikace Outlook Mail na Windows 10 Mobile před pár týdny. Poté byla odstraněna, přičemž se následně opět dostala do rukou uživatelům, kteří jsou zapsáni v programu Windows Insider. To by mohlo znamenat, že se tato funkce v blízké době opět vrátí mezi širokou veřejnost. Pokud se tak stane, určitě byste měli využít návod, který vám přinášíme v tomto článku.

Funkce spojeného inboxu více účtů má určitě své příznivce. Najdou se ale samozřejmě lidé, kterým nevyhovuje mít zaplněnou schránku novými e-maily každý den. Naštěstí je v defaultním nastavení tato funkce vypnutá, což znamená, že si ji musíte nastavit manuálně, pokud o ni stojíte. Jak na to?

Otevřete Outlook Mail a klikněte na tři tečky v pravém dolním rohu → klikněte na Manage accountsLink inboxes → zde vyberte účty, které chcete spojit, nebo popřípadě zadejte nový účet.

Linked_Inbox

Pokud jste tento postup dodrželi, měli byste mít nyní funkční spojený inbox dvou účtů. Tato funkce dokáže být uřčitě některým lidem velmi nápomocná. A společně s funkcí Focus Inbox, která filtruje nejdůležitější e-maily, a která je zatím dostupná na iOS a Android, by dokázala ušetřit čas náročnějším uživatelům.

Co si o tom myslíte vy? Dejte nám vědět do komentářů.

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

Buďte první, kdo se podělí o názor

Upozornit na
avatar
wpDiscuz