Podpora rozšiřujících doplňků pro Microsoft Edge měla být dozajista jedním z hlavních důvodů, proč jsme měli dát novému prohlížeči od Microsoftu šanci. Měl údajně podporovat i doplňky, které běží na konkurenčním a velmi oblíbeném Google Chrome. Nicméně při vydání Windows 10 jsme se doplňků nedočkali s tím, že budou až v listopadové aktualizaci. Nakonec se z toho vyklubal začátek roku 2016, ale nyní se již zdá, že by alespoň tento termín mohl Microsoft stihnout.

Doplňky pro Edge

Uživatel Twitter @h0x0d aka WalkingCat zachytil podobu stránky, kterou samozřejmě ihned zveřejnil na svém účtu. Na snímku je vidět, že dva rozšiřující pluginy by mohly být dostupné hned, jak se podpora dostane oficiálně mezi Insidery. Prvním je plugin pro Pinterest a druhým je RES (Reddit Enhancement Suite). Stránka, na které byl snímek pořízen, je nyní vypnuta.

Rozšíření pro Edge

Rozšíření mohou být napsána nativně či je lze portovat z Chromu pomocí jednoduchých nástrojů. Po vydání by měly být pro jednoduchost a sjednocenost systému dostupné ve Windows Store. My jsme na podporu rozšíření velmi zvědavi a pokud bude fungovat dobře, jsme schopni v redakci vyměnit Edge za Chrom. Jak jste na tom vy? Používáte Edge nebo zatím také vyčkáváte?

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

7 Komentáře Zapnuto "Doplňky v Microsoft Edge již brzy?"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
Pavel Máca
Host

Pavel Máca liked this on Facebook.

Honza Sběratel
Host

Me treba u Edge vadi, ze při posusu zpet, nebo dopředu pomoci sipek nefunguje po delší,podrzeni sipky rozbalovaci menu, kde si lze vybrat, na jakou stranku přeskočit…musi se kni proklykat a to je nekdy velmi zdlouhavé, dále me u W10na tabletu nevyhovuje moznost prechodu o stránku vpřed / vzad pouhým potazenim od levého, či pravého okraje.

WinMagazine
Host

Ano, to je také jedna z otravných věcí. Obecně je na tomto prohlížeči ještě hodně práce.

Ladislav Jackson
Host
Žere strašně RAMKy, když se to bere, i se SWAPem, to ani nemá cenu používat, třeba, oproti GOOOGLe CHROMe, oproti INTERNETOVému Prohlížeči OPERa, a ani proti INTERNETOVÉMu Prohlížeči Mozilla FireFox, a Internet Explorer, ais ně-jaká verze 11.0 CZ, je to, Samé, když jsem mněl Otevřených více Záložek, asi tak 8, snad, jenom a pak jsem to Zredukoval na dvě, tak i na Dvou Záložkách snad, i s Vypnutým ADOBe FLASH PLAYERem, žral, asi tak 800 MEGABAJTů, RAMKy, včetně, SWAPu, a když máte 4 GigaRAMKy, a máte je PLNé, tak jen načtení Videa, oni pak Zamrzají doslova Ovládací PRVKy, na těch… Číst více »
Honza Sběratel
Host

To je..a tyto nedodělky ho zatim srazi před konkurenci dolu

Štěpánka Mácová
Host

Štěpánka Mácová liked this on Facebook.

Víťa Vanžura
Host

A já ho teď už mam jako hlavní, chrome je pomalý

wpDiscuz