Vzhledem k tomu, že se v poslední době poměrně dost do nových Lumií opíráme s tím, že mají spoustu nedodělků a jsou s nimi potíže, rozhodli jsme se přinést i nějaké pozitivní informace.

I když jsou nové Lumie v prodeji poměrně krátce, fotograf National Geographic, Stephen Alvarez, již měl možnost je vyzkoušet. Jako fotografa ho samozřejmě zajímal hlavně 20Mpx PureView fotoaparát, díky kterému pořídil velice zajímavé fotografie a videa. Aby toho ale nebylo málo, na focení se vydal pod vodní hladinu pobřeží Austrálie, k Velkému bariérovému útesu.

Výsledek jeho práce můžete shlédnout níže.

Microsoft k počinu Alvareze dodal:

Značná část Velkého bariérového útesu se nachází pod vodou, a tak musel Steven nechat vyrobit vodotěsné pouzdro pro Lumii 950 na míru. Toto pouzdro (nelze zakoupit) udržovalo telefon v suchu, zatímco on pod vodou fotil úžasné vodní snímky.

Více informací jak Alvarez fotil s novou Lumií 950 a Lumií 950 XL prý ještě bude odhaleno. Nás by ale spíše zajímalo, zda fotograf bude spolupracovat na komerčně prodejné verzi svého vodotěsného pouzdra. Byl by to totiž skvělý doplněk telefonu na dovolenou. Zajímalo by takové příslušenství i vás?

Zdroj

Líbil se vám článek? Sledujte nás i na dalších kanálech
Facebooktwittergoogle_plusrss
Sdílet článek

Napište komentář

4 Komentáře Zapnuto "Podvodní fotografie s Lumií 950/XL?"

Upozornit na
avatar
Řadit podle:   nejnovějších | starších | nejvíce hlasovaných
Спарте Вечная
Host

Спарте Вечная liked this on Facebook.

Martina Tománková Pišová
Host

Martina Tománková Pišová liked this on Facebook.

Bohumír Piša
Host

Bohumír Piša liked this on Facebook.

Milan Homolka
Host

Milan Homolka liked this on Facebook.

wpDiscuz